Projektas:

Parduotas objektas Marijampolėje

KLIENTAS: MD Fortis
SUTEIKTA PASLAUGA: savininko atstovavimas
OBJEKTAS: 1706 kv. m sandėliavimo pastatas su 44 arų žemės sklypu
MIESTAS: Marijampolė

Įmonė, optimizuodama turimą objektų portfelį, nusprendė parduoti sandėliavimo pastatus su žemės sklypu pietiniame Lietuvos regione, Marijampolės mieste.
Analizuojant objektą įsivardijome jo specifiškumą – dalyje sandėliavimo patalpų įmontuoti trys šaldytuvai ir šaldiklis – ir šie dalykai apibrėžė tiek potencialių pirkėjų ratą, tiek rekomenduojamą pardavimo kainą.
Pardavimo strategiją pristatėme savininkams ir ją plačiai aptarėme. Pardavimo procesas suplanuotas vykdyti keliais etapais. Pirmiausia buvo orientuojamasi į regiono verslus, kuriems potencialiai gali reikėti šaldytuvų ir šaldymo įrangos. Sekančiu etapu informavome kaimyninėse teritorijose įsikūrusius verslus. Vėliau su savininkais sutarėme, jog praplėsime galimų pirkėjų ratą pirmiausi surasdami jam nuomininką. Objekto nuoma susidomėjo maisto pervežėjai, tačiau … prasidėjo karas Ukrainoje ir kompanija savo planus pakeitė, derybas nutraukė. Iš viso atikta beveik šimtas skambučių, išsiųsta keliasdešimt pasiūlymų, organizuotos
apžiūros. Periodiškai rezultatai buvo pateikiami savininkui, diskutuojant ieškoti įvairių susidariusių situacijų sprendimai. Objektas, nepaisant jo specifiškumo ir susiklosčiusios geopolitinės situacijos, parduotas per penkis mėnesius!

Konsultanto kontaktai

Sigita Bytautė

Konsultantė / Industrija

Kiti projektai