Project:

General Financing

CLIENT: frgrg
SERVICE PROVIDED: tenant representation
OBJECT: 1300 kv. m B class apartment
MIESTAS: Vilnius

Augančiai įmonei tampant banku reikėjo atsinaujinti morališkai ir fiziškai pasenusį biurą.

Kaip ir visuomet, pradėjome savo darbą nuo situacijos analizės, ir, kaip beveik visuomet, radome taisomų neatitikimų tarp nuomos sutarties, sąskaitų ir biuro plano. Taip pat patikslinome ir nuomos kainos dydį peržiūrėję taikomos indeksacijos tipą ir dydį.

Vėliaus dirbdami glaudžiai su visa komanda – administracijos, IT, personalo skyriais analizavome įmonės ir atskirų departamentų poreikius bei sudarėme aiškų prioritetų sąrašą naujam biurui. Pateikus viso Vilniaus biurų miesto alternatyvas įmonė nusprendė likti esamame biurų komplekse Perkūnkiemyje, tačiau persikraustyti į naujas patalpas ir iš kabinetinio planavimo pakeisti biurą į atvirą planavimą. Taip įmonė įsikūrė verslo centre ONE, Ukmergės g. 322.

Taip pat padėjome surasti partnerius ir pirmajame pastato aukšte įsikūrusiam klientų aptarnavimo skyriui. Bankas savo klientus aptarnauja vaišindami Caffeine kava!

 

Consultant contacts

Aurimas Maldūnas

Managing Partner / Offices

Other projects

General Financing Copy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

General Financing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.